Chci se přidat!

Máš zájem být součástí našeho oddílu? To je skvělá zpráva!  Případné náborové informace pro konkrétní skupinu osob zveřejňujeme právě zde. Nové členy většinou nabíráme na začátku školního roku, ale můžeš se zkusit přihlásit i v průběhu roku.

Na začátku školního roku 2018/2019 nabíráme do nově vzniklé družiny chlapce ve věku od 6 do cca 9 let (tedy kluky navštěvující 1. – 3. ročník základní školy). Náborová schůzka proběhne 3. 9. 2018 v 16:00 na zámecké zahradě ve Velkém Týnci. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete tuto náborovou schůzku, nezoufejte, připojit se bude možné i během podzimu. Stačí se nám ozvat a domluvíme se na návštěvě schůzky.

U ostatních věkových kategorií a u holek jsme v tuto chvíli kapacitně naplněni. Přesto, pokud o členství v oddíle stojíte, kontaktujte vedoucího oddílu – Jakuba „Jelena“ Hadaše (hadasjakub@gmail.com, 728 628 748). Může se stát, že se uvolní nějaké místo v družině a vstup do oddílu bude možný.

Jsme oddíl pro všechny holky a kluky od školního věku až do toho dospěláckého. Přijetí do oddílu je nejčastěji podmíněné aktuálním počtem členů v jednotlivých skautských družinách. Děkujeme za pochopení!